Zobacz więcej

Masz pytania lub potrzebujesz oferty? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Bazaltowy

Bazaltowy

Szary

Szary

Biały

Dostępne kolory

+48 726 504 587   

lumisignum@gmail.com

Produkt może służyć jako materiał pełnej lub częściowej nawierzchni m.in. dla dróg na działce lub do terenu wokół domu (dziedzińca, drogi podjazdowej lub ogrodu). Doskonale nada się do obramowań ścieżek lub oczek wodnych. Idealnie sprawdzi się również jako element ozdobny.

 

Nie musimy obawiać się o materiał wykonania. Jest on najwyższej jakości i wytrzyma wszelkie obciążenia. 

Świecąca kostka brukowa 

To unikatowy i innowacyjny produkt. Jego nawierzchnia jest wypełniona luminoforami, które są ładowane przez światło dzienne (nawet w pochmurne dni). Każdego wieczoru i każdej nocy wyjątkowo rozświetlą one przestrzeń. Efekt występuje zawsze po zapadnięciu zmierzchu i trwa do 10 godzin!

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Realizacje

Taras

Ścieżka i dziedziniec z balią

Wejście do sauny

Szachownica Lumi

Specjalnie dla Państwa mamy przygotowaną ofertę świecącej kostki brukowej wraz z figurami szachowymi (o wysokości króla 41 cm), z których w łatwy sposób można stworzyć solidną i bardzo atrakcyjną dla oka szachownicę ogrodową. Wymiary każdego pola szachowego to w tym przypadku 30x30 cm (całość to 240x240 cm).

Szachownica ze świecącymi kostkami Lumi jest bardzo zjawiskowa- zwłaszcza po zmroku. Wygląda ona nie tylko ładnie, ale również daje świetną rozrywkę podczas gry. Znakomicie sprawdza się też jako element edukacyjny. Nawet dzieci nie będą się przy niej nudzić.

W zestawie znajdują się 32 figury szachowe oraz 144 szt. świecącej kostki brukowej Lumi. To unikatowy i innowacyjny produkt. Jego nawierzchnia jest wypełniona luminoforami, które są ładowane przez światło dzienne (nawet w pochmurne dni). Zawarte w kostce luminofory wieczorem rozświetlą pole szachowe. Efekt ten utrzyma się nawet do 10 godzin.

 

 

info.fg@int.pl

+48 726 504 587

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.